Domovská stránka

 

TJ BANÍK KŘÍŠE

oddíl nohejbalu

 

 

Oddíl nohejbalu při TJ Baník Kříše působí neregistrovaně. Jeho členové a příznivci nohejbalu se však pravidelně schází na kurtu, který je součástí areálu TJ hned vedle hřiště na národní házenou.

 

Již tradičně koncem léta oddíl pořádá turnaj trojic pro neregistrované hráče. Zúčastnit se může každý, kdo si rád zahraje. Jedinou podmínkou je zaplacení startovného (100 Kč za tým) a chuť do nohejbalu. Letos bude turnaj hrán v sobotu 24. září jako 1. ročník Memoriálu Slávy Peška. Pozvánku na turnaj si můžete prohlédnout zde. Turnaj se hraje celkem na třech kurtech – na jednom stávajícím a na dalších dvou zřízených na hřišti národní házené. Povrch kurtů je písek. K dispozici je i další prostor na hřišti pro roztrénování. Turnaje se každoročně účastní kolem 10 týmů. Tímto jste zváni i vy.  Občerstvení bude zajištěno v pohostinství TJ, které je přímo naproti areálu hřiště. Pro vítěze jsou připraveny pěkné ceny.

 

Pokud máte nějaké dotazy, můžete je směřovat na telefonní číslo pohostinství TJ: 371 791 472 (denně kromě středy od 18 hodin), nebo na e-mail webmastera.

 

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout některé tréninkové fotky našich nohejbalistů. Pokud vše dobře dopadne, přidám zde i fotky z nadcházejícího ročníku turnaje.