Kříše – Rožmitál

16:19 (6:13)

V pátém kole OP hostili házenkáři Baníku Kříše - vloni druhý Rožmitál – stabilního účastníka oblastního přeboru. Domácí chtěli odčinit vysokou porážku z minulého kola, ale proti zkušenějším hostím jim nevyšel úvod. Na naší straně bylo v prvním poločase dost trestných hodů, které hosté převážně proměňovali. Na druhé straně náš útok si vypracoval řadu šancí, které ale vynikající, zkušený, dnes již jednapadesátiletý, brankař hostí Leiterman kryl. Skóre tak začalo narůstat v náš neprospěch. V poločase jsme prohrávali 6:13.

Ve druhém poločase se karta obrátila. Obrana začala rychlé útoky hostů likvidovat bez faulů. Útoku se začala dařit střelba. Zápas se začal vyrovnávat, ale hosté měli příliš velký náskok, a tak na úplný přelom bylo pozdě.