Hlavní strana

Výsledky zápasů Baníku Kříše

 

Kolo

Datum

Soupeř

Čas

Rozhodčí

Výsledek

Body

14. kolo

2.4.

Kříše - Dobřív B

15:00

Beran

18:13 (7:5)

2

15. kolo

SO 8.4.

Radobyčice – Kříše

15:00

Bek

21:9 (12:2)

0

16. kolo

9.4.

Kříše - Chudenice

15:00

Stašek

28:19 (13:8)

2

17. kolo

SO 15.4.

Hůrky B – Kříše

13:00

Kalčík Z.

9:4 (5:0)

0

18. kolo

16.4.

Kříše - Rožmitál B

14:30

Havránek

15:12 (8:5)

2

19. kolo

23.4.

Kyšice B – Kříše

13:30

Šimice

18:21 (11:10)

2

20. kolo

30.4.

Kříše - Nová Hospoda

14:30

Šik

20:31 (9:18)

0

21. kolo

7.5.

Kříše - Stupno B

14:30

Kalčík

19:26 (9:18)

0

22. kolo

SO 13.5.

VOLNO

 

 

 

 

23. kolo

14.5.

Kříše - Litohlavy B

17:00

 

 

 

24. kolo

21.5.

Žerovice – Kříše

 

kontumačně 0:10

 

25. kolo

28.5.

Kříše - Nezvěstice B

14:30

 

 

 

26. kolo

4.6.

Vřeskovice – Kříše

10:45

 

 

 

Celkový zisk bodů

26

 

Po kliknutí na jednotlivé zápasy si můžete přečíst detaily

zde si můžete stáhnout verzi rozlosování vhodnou do peněženky

 
jaro 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky zápasů Baníku Kříše

 

Kolo

Datum

Soupeř

Čas

Rozhodčí

Výsledek

Body

1. kolo

21. 8.

Dobřív B – Kříše

13:30

Hajžman

9:7 (5:5)

0

2. kolo

SO 27.8.

Kříše – Radobyčice

14:30

Havránek

21:14 (11:8)

2

3. kolo

28. 8.

Chudenice -  Kříše

11:00

Sýkora

7:23 (4:12)

2

4. kolo

SO 3.9.

Kříše – Hůrky B

14:30

Diviš

19:16 (13:11)

2

5. kolo

4.9.

Rožmitál B – Kříše

9:15

Nykles

3:8 (1:2)

2

6. kolo

11. 9.

Kříše – Kyšice B

14:30

Diviš

15:12 (8:4)

2

7. kolo

18. 9.

Nová Hospoda -  Kříše

14:00

Viktora

13:21 (9:10)

2

8. kolo

25. 9.

Stupno B – Kříše

12:00

Holý

25:22 (13:11)

0

9. kolo

SO 1. 10.

VOLNO

 

 

 

 

10. kolo

2. 10.

Litohlavy B -  Kříše

9:15

Šajtar

6:11 (3:6)

2

11. kolo

9. 10.

Kříše – Žerovice

14:30

kontumačně 10:0

2

12. kolo

16. 10.

Nezvěstice B – Kříše

14:00

Kugler

14:12 (10:6)

0

13. kolo

23. 10.

Kříše – Vřeskovice

14:30

Kalaš

20:13 (10:6)

2

Celkový zisk bodů za podzimní část soutěže

18

 

 
podzim 2005